Zákazníci

Zpracovávali jsme také Vaši zakázku? Dejte nám prosím vědět, jak jsme si vedli v

dotazníku spokojenosti zákazníka

Skupina Preciosa

Skupina Preciosa je spojena s tradicí sklářské výroby v severních Čechách. Za více než 25 let své existence vyrobily strojírny pro společnost Preciosa a.s. a její dceřinné společnosti vetšinu používaných stojů, aparátů a linek. K této činnosti patří také výroba a údržba sklářských forem.

Více informací

JHV-ENGINEERING s. r. o.

Původně Pardubická firma JHV-Engineering působí na českém i světovém trhu od roku 1999. Zabývá se konstrukční činností a výrobou v oblasti výrobních linek, jednoúčelových strojů a robotizace.

Více informací
Walter s. r. o.

Walter s. r. o.

Walter Maschinenbau GmbH působí na trhu od roku 1919. Firma se zabývá vývojem a výrobou nástrojů a CNC strojů pro obrábění kovů. Výrobní závod firmy se nachází od roku 1966 v Kuřimi u Brna.

Trumpf s.r.o.

Firma TRUMPF byla založena v roce 1923 jako mechanická dílna a vyvinula se na celosvětově vedoucí firmu pro obráběcí stroje, lasery i elektroniku pro průmyslové aplikace.

Trumpf s.r.o.
Meopta - optika s. r. o.

Meopta - optika s. r. o.

Společnost Meopta je nadnárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, v konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži. Za dlouhou dobu své existence se Meopta stala specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy. S Meoptou spolupracujeme při výrobě přesných součástí optických přístrojů.

BBA Pumps BV

Společnost BBA Pumps je předním výrobcem mobilních čerpadel a potrubních systémů již déle než 60 let. Má zajištěný prodej a podporu po celém světě. Čerpadla a příslušenství BBA jsou vyvíjeny k použití v různých aplikacích: stavebnictví, odvodňování čerpacími jehlami, protipovodňová opatření, obtoky kanalizace, odčerpávání vody z dolů a námořní použití. Se společností BBA spolupracujeme při výrobě součástí čerpadel.

BBA Pumps BV

Naši zákazníci