O nás

STROJÍRNY PRECIOSA a. s.

Společnost Preciosa rozšířila své portfolio o dva strojírenské závody na počátku devadesátých let minulého století. Cílem bylo v první řadě zajistit si vlastní kapacity pro strojní výrobu a vývoj. V současnosti je však hlavní činností strojíren výroba pro externí zákazníky.

V číslech

0
zaměstnanců
0
specializovaných strojů
0
milionů roční obrat
0 tisíc
čtverečních metrů výroby
0
zakázek ročně

Kvalita Výroby

Kvalita výroby pro naše zákazníky je naším prvořadým cílem. Naším mottem politiky kvality je "Stroje, materiály a služby jen v nejvyšší kvalitě".

Více informací

Certifikáty

Ve strojírnách je zaveden systém managementu kvality podle normy ISO 9001. Certifikací jsme úspěšně prošli v roce 2013. V říjnu 2016 jsme získali nový certifikát podle aktuální revize normy ČSN EN ISO 9001:2016.

Více informací
Historie

Historie

K založení strojírenské výroby ve firmě Preciosa došlo v devadesátých letech. Společnost tehdy rozšířila své portfolio o dva strojírenské závody v Liberci a Brodku u Konice. Cílem bylo zejména zajistit si vlastní strojírenské kapacity pro realizaci výstupů technického rozvoje společnosti.

Kariéra

Hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Více informací

Skupina Preciosa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Více informací

Kde nás najdete

 

 

Liberec Brodek u Konice