Výroba a vývoj jednoúčelových strojů

Kompletní řešení jednoúčelových strojů a automatizace

Strojírny Liberec se zaměřují na vývoj a výrobu jednoúčelových strojů a dodávky automatizovaných i robotizovaných pracovišť a kontrolních či testovacích zařízení. Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení a to včetně montáže a následné údržby. Mezi hlavní činnosti závodu dále patří i výroba a servis strojů určených pro sklářský průmysl. 

 

Mimo vývoje a výroby se zabýváme projektovým managemenetem, poskytujeme služby v oblasti CAD systémů, 3D měření a PLC programování a realizujeme vlastní elektro projekty.

Benefity spolupráce

Ve Strojírnách PRECIOSA se vždy snažíme vyjít vstříc potřebám zákazníka. Respektujeme specifické požadavky s ohledem na standardy zadavatele a s maximální flexibilitou reagujeme na veškeré změny během procesu. Díky bohatým zkušenostem jsme připraveni navrhnout nejoptimálnější řešení pro vaši výrobu s ohledem na ekonomickou návratnost investice. K realizacím používáme pouze výrobky nejvyšší kvality od předních dodavatelů a neustále zlepšujeme naše know-how.

 

Nabízíme dlouhodobou spolupráci v oblasti výroby a vývoje jednoúčelových strojů, během které se můžete spolehnout na vysokou kvalitu odvedené práce i následný servis a údržbu strojů a specializovaných pracovišť.

Jednoúčelové stroje a automatizované linky

Kontaktujte nás